Development

Nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti, zanedbané lokality, objekty v havarijním stavu apod. Pro někoho smutná podívaná, pro nás místo pro budoucí rozvoj. Naše vlastní developerské projekty se soustřeďují na komerční i rezidenční výstavbu a rozvoj nevyužitých území. Co to znamená v praxi? Naše developerské projekty přetvářejí zanedbaná místa měst a metropole na luxusní lokality, kde je radost bydlet nebo pracovat.

více informací

Investment

Lorem ipsum dolor sit amet, praesent rhoncus massa hendrerit integer dui, et vivamus luctus quidem sed, suscipit amet integer vestibulum nec, lacus venenatis aliquam, at sapien sem phasellus sed non ut. Cras consectetuer hendrerit in ut proin tellus. Tempor est nec, praesent sed, at montes fusce massa pulvinar, magnis lectus mauris pellentesque velit iaculis.

více informací

Real estates

V rámci realitních činností nabízíme

• pronájem nemovitostí
• zprostředkování prodeje nemovitostí
• zajištění právního servisu
• zajištění odhadu ceny nemovitosti
• aktivní součinnost při realizaci prohlídek nemovitosti,
• zajištění znaleckého posudku pro daňové účely,
• sepsání daňového přiznání, vyřízení úhrady daně u příslušného finančního úřadu a v neposlední řadě

 

více informací

Marketing

Marketing a reklama nemohou efektivně fungovat bez detailního porozumění klientovi a jeho byznysu. Oddělení strategického plánování se snaží zodpovědět otázky týkající se povahy klientova pole působnosti, relevantních cílových skupin a vlivu současných trendů. Nabízíme kompletní řešení individuálních potřeb klienta.

více informací

Architektura &
Design

Každý kvalitního projekt se neobejde bez studie. Nabízíme proto našim klientům komplexní služby v oblasti architektury, interiéru a designu. Všechny projekty jsou svým způsobem jedinečné, různě komplikované a jinak veliké.  Požadavky každého klienta se liší jak náročností, tak finančním limitem. Není proto divu, že ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně a snažíme se, aby výsledek byl kvalitní a uspokojivý pro obě strany.

více informací

Kontakt